FOTOOBRAZYVšak to znáte. I když si fotky prohlížíte na sebevymazlenějším monitoru, nikdy nepůsobí tak dobře, jako na skutečné fotografii. Soubory uvězněné na disku počítače na fotoobrazech ožívají, mění atmosféru interiéru a stávají se součástí prostředí, ve kterém se cítíme dobře.

Své vybrané fotografie proto nabízím ve formě kvalitních fotoobrazů, které ozdobí každou stěnu. Stačí si vybrat z níže uvedených ukázek nebo z fotografií z mého portofolia.DESIGNOVÉ FOTOOBRAZY NA PLÁTNĚ

tisk na kvalitním plátně se saténovým charakterem


40×60 cm       1980 Kč
60×90 cm       2980 Kč


FOTOOBRAZY V DŘEVĚNÝCH RÁMECH

gatorfoam deska s dřeveným rámem špičkové značky Nielsen Design


40×60 cm       2280 Kč
60×90 cm       4280 Kč


Objednávky přijímám na adrese: p.gabzdyl@gmail.com. Stačí uvést název obrazu, zvolenou velikost a provedení. Obraz Vám mohu poslat poštou nebo si jej můžete po předchozí domluvě osobně vyzvednout v Impact Hubu v Brně na Cyrilské 7.

LIMITOVANÁ EDICE

tisk na kvalitním plátně se saténovým charakterem


60×90 cm       3280 Kč

V srpnu 2017 se mi poštěstilo okem fotoaparátu zachytit v Brně vzácný okamžik: Slunce, Petrov a Měsíc v jedné linii. A jelikož si vzácné okamžiky zasluhují výjimečné ztvárnění, rozhodl jsem se vyrobit fotoobrazy, skrze něž se chci s vámi o tento moment podělit.

Chci, aby fotoobrazy vytištěné na kvalitním plátně (canvas) se saténovým charakterem, měly punc výjimečnosti. Proto zaručuji, že licenci této fotografie nikde nenabídnu, a že fotoobrazy vyrobím v limitovaném a pro zatmění symbolickém počtu 36 kusů. Ke každému autorsky signovanému obrazu přiložím dopis s příběhem vzniku fotografie.
  Instagram: pavgab
  Facebook: Neuvěřitelné Brno
  WEB:  Pavelgabzdyl.com

Mgr. Pavel Gabzdyl
Zapsaný v živnostenském rejstříku u živnostenského úřadu Magistrátu města Brna
IČO: 04288629, Nejsem plátce DPH